Bílý mramorový stůl ZUIVER CUPID Ø 43 cm pro skvostnou eleganci vašeho interiéru


Zhmotnění moderního designu s přesahy do minimalismu a stylu art deco

Odkládací stolek Zuiver Cupid je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní kus nábytku do svého domova. S kombinací bílé mramorové desky a černé kovové podnože je tento stůl dokonalým příkladem zhmotnění moderního designu s přesahy do minimalismu a stylu art deco.

Výrobce ZUIVER se zaměřuje na přesnost provedení a kvalitní materiály, což je zcela patrné na tomto stole. Mramorová deska může mít různé odchylky v barevném provedení z důvodu přírodního materiálu, ale to pouze dodává na originalitě a unikátnosti každého stolu.

Snímatelná mramorová deska a kovová podnož zajišťují stabilitu a snadnou údržbu

Kromě estetického provedení je stůl také velmi funkční. Snímatelná mramorová deska umožňuje jednoduchou údržbu a čištění, což je důležité zejména v oblastech, kde může docházet k častému používání. Kovová podnož s tenkou konstrukcí nabízí dobrou stabilitu, což zaručuje, že stůl bude stát pevně na svém místě, aniž by se hýbal nebo se převracel.

Vyhovuje moderním interiérům a designovému prostředí

Díky svému designu a vlastnostem je stůl ideální pro moderně laděné interiéry a designové prostředí. Více než to, ZUIVER CUPID se také stal oblíbeným nábytkovým kusem v komerčním prostředí, zejména v hotelech, přijímacích halách a kancelářích.

Impregnace a údržba

Při výběru čistících prostředků na impregnaci a údržbu bílé mramorové desky je důležité být opatrný. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit. Doporučujeme tedy používat pouze kvalitní přípravky. Pro odstraňování skvrn je možné použít kaolín smíchaný s vodou a naneste na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Tento bílý mramorový stůl ZUIVER CUPID Ø 43 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a moderní kus nábytku. Jeho unikátnost, stabilita a snadná údržba z něj dělají perfektní příklad zhmotnění moderního designu a funkčnosti. Pokud byste si chtěli tento stůl pořídit, můžete kliknout na tento odkaz: Bílý mramorový stůl ZUIVER CUPID Ø 43 cm.