Designový noční stolek Casarredo VISTA – dokonalý doplněk do moderního interiéru

Noční stolek se 2 zásuvkami z kolekce VISTA v moderním provedení, vhodný do ložnice i dětského pokoje.

Pokud hledáte dokonalý doplněk do vašeho moderního interiéru, Casarredo VISTA je tím pravým nočním stolem pro vás. Kromě toho, že je to praktický kousek nábytku, poskytující úložný prostor a pohodlí při čtení knihy nebo pití kávy v posteli, je také nádhernou dekorací každé ložnice.


Korpus i dvířka jsou z laminované dřevotřísky v barvě bílé mat, stolek obsahuje elegantní lišty v barvě aluminium.

Jedinečný design nočního stolku VISTA je díky použití moderních materiálů a kombinace bílé mat a leštěného hliníku.

Korpus i dvířka nočního stolku jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky a nabízejí tak vysokou odolnost vůči poškození a opotřebení, takže je noční stolek VISTA skvělou volbou na mnoho let. Elegantní lišty v barvě hliníku představují dokonalý doplněk k celkovému designu nočního stolku.


Úložný prostor poskytují dvě prostorné zásuvky.

Vyšší úložný prostor je zajištěn díky dvěma zásuvkám, které jsou dostatečně prostorné pro osobní věci jako jsou knihy, brýle nebo mobilní telefony.

Prostorově ekonomický design stolku VISTA znamená, že tato nádherná a praktická poloha zaujme pouze minimální místo na vaší podlaze. Dvě prostorné zásuvky poskytují dostatečné úložné prostory pro vaše osobní věci.


Dodáváme v demontovaném stavu

Noční stolek se snadnou montáží, kterou dokáže zvládnout i laik.

Noční stolek Casarredo VISTA je dodáván v demontovaném stavu a je vybaven všemi potřebnými nářadím a návody pro jednoduchou montáž. Stačí dodatečně zakoupit kleštičky a jednoduše si noční stolek VISTA smontujete sami. Pokud jste zákazníkem, který ocení praktický nábytek s jednoduchou montáží, je Casarredo VISTA tím pravým nočním stolkem pro vás.


Tloušťka lamina je 16 mm

Jaká je kvalita materiálů, ze kterých je noční stolek VISTA vyroben?

Materiály, ze kterých je noční stolek VISTA vyroben, jsou velmi kvalitní. Tloušťka lamina je 16 mm a zajišťuje nejen pevnost, ale také dlouhověkost nočního stolku. Kromě toho materiály, které se používají na výrobu nočních stolků Casarredo, jsou také velmi šetrné k životnímu prostředí.


Chcete si zakoupit designový noční stolek Casarredo VISTA? Navštivte Srovnavacnabytku.cz a vyberte si z naší široké nabídky. I s dodáním nočního stolku VISTA se skvělými diskrétními rozměry již nebude žádný problém.