Globo závěsné svítidlo – dokonalá kombinace výkonu a designu!


Závěsné svítidlo s nízkou spotřebou

Globo závěsné svítidlo E14/40 W 100/18,5/120 cm METALL SCHWARZ – HOCHVOLTLEUCHTE/230V – L/B/H: CA. 100/18,5/120 CM je ideálním řešením pro každou místnost v domě. Svítidlo je navrženo tak, aby maximálně šetřilo energii. I přesto ale nabízí výkon, který vám zajistí dokonalé osvětlení vaší obývací nebo jídelní místnosti.

Vysoce kvalitní materiál se spojuje s moderním designem

Je zřejmé, že Globo si dává záležet na každém detailu. Důkazem toho je i tento závěsný LED reflektor. Použitý kovový materiál zajišťuje dlouhou životnost svítidla. Všechny části svítidla jsou pečlivě vyrobeny tak, aby se perfektně sladily s moderním zařízením vašeho interiéru.

Pro více informací si prohlédněte produktovou stránku na našem eshopu!

Dokonalá kombinace světla, nápadité formy a dokonalého designu

Závěsné LED svítidlo poskytuje dokonalé množství světla do každé místnosti. S konstrukcí v trojúhelníkovém tvaru a jednoduchým černým provedením, představuje tento kousek kombinaci krásného designu a praktického využití v jednom.

Pohodlný nákup přes internet

Globo závěsné svítidlo vám nabízí kompletní řešení pro vaše osvětlení s jednoduchým nákupem přes internet.

Globo závěsné svítidlo

Závěr

Globo závěsné svítidlo E14/40 W 100/18,5/120 cm METALL SCHWARZ – HOCHVOLTLEUCHTE/230V – L/B/H: CA. 100/18,5/120 CM se skvěle hodí do každé místnosti a bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru. Jeho moderní design, spojený s příliš nízkou spotřebou a vysokým výkonem, vám zajistí dokonalé osvětlení v každém rohu vašeho bytu.