Hoorns Hnědý teakový jídelní stůl Vienna – nádherná a praktická volba pro vaši jídelnu

Stylový jídelní stůl Vienna je skutečně jedinečným kouskem nábytku, který si získá vaši pozornost hned na první pohled. Pokud hledáte jídelní stůl, který by byl elegantní, ale zároveň by měl něco ze svého rustikálního šarmu, pak je Vienna tou pravou volbou. Tento stůl kombinuje skvěle zpracovanou přírodní desku z recyklovaného teakového dřeva s jemnou kovovou podnoží. Díky tomuto originálnímu spojení se Vienna stane perly vaší jídelny.

Nádherný vzhled s kovovou podnoží

Vienna je stůl, který se v mnoha ohledech vymyká běžným modelům. Kombinuje totiž v sobě nejen prvky rustikálního nábytku, ale také moderní prvek v podobě kovové podnože. Díky této kombinaci vypadá Vienna zcela unikátně a jedinečně. Přírodní deska z recyklovaného teakového dřeva dodá celému stolu přirozenou, organickou krásu. Kosočtvercový design jídelní desky dále podtrhuje celkový vzhled stolu, který je zároveň netradiční a atraktivní.

hoorns hnedy teakovy jidelni stul vienna

Praktický a snadno údržbný stůl

Na rozdíl od jiných dřevěných stolů, jsou stoly z teakového dřeva velmi praktické a snadno se udržují. Nábytek z terasového dřeva nevyžaduje speciální péči a může se vyrobit v různých velikostech a tvarech. Vienna je velmi odolná vůči vodě a vlhkosti a díky tomu může být dlouhodobě používána v každé domácnosti.

Jak pečovat o Vienna

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumísťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Výrobce doporučuje používat pro údržbu olej na teakové dřevo, který by měl být aplikován dvakrát ročně. Díky oleji zůstane stůl dlouhodobě v dobré kondici a bude vypadat jako nový. Pokud se budete o Vaši jídelní stůl Vienna pravidelně starat, bude sloužit po mnoho let a díky své nezaměnitelné kráse Vás bude vždy těšit.

Připravte si jídelnu na novou úroveň komfortu a stylu a pořiďte si jedinečný jídelní stůl Vienna. Navštivte naše stránky na adrese https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/hoorns-hnedy-teakovy-jidelni-stul-vienna-220m90-cm a vyberte si ten správný stůl pro vaši domácnost!