Kancelářské křeslo Pelion s černou síťovinou pro pohodlné sezení při práci!


Kancelářské křeslo Pelion s černou síťovinou pro pohodlné sezení při práci

Toto kancelářské křeslo je dobře vybaveným modelem za více než příjemnou cenu. Nabízí široké možnosti nastavení, vzdušný síťovaný opěrák a samostatnou opěrku hlavy.

Asynchronní mechanismus pro plynulé houpání

Polohovací mechanismus kancelářské židle je asynchronní, umožňuje tudíž nastavit sklon a polohu opěráku nezávisle na sedáku. U opěradla je možné nastavit jeho sklon, který lze aretovat, nebo jej uvolnit do polohy houpání s nastavitelnou tuhostí. Opěrák je také možné posunou blíže či dále od sedáku.

Nastavitelný plynový píst pro maximální pohodlí

Robustní pětiramenný kovový kříž s chromovaným povrchem krom výborné stability zabezpečuje i nosnost 110 kg. Nastavení výšky sezení je díky plynovému pístu možné měnit plynule v rozsahu 9 cm.

Síťovina pro pohodlné odvětrávání zad

Opěradlo kancelářské židle tvoří oblíbená síťovina, která zajistí příjemné odvětrávání zad. Protože je síťovina zcela poddajná, je v kritickém místě bederní oblasti vyztužena bederní opěrkou. Kvalitní vedení páteře nechybí ani po stranách opěradla.

Pohodlné nastavení dle individuálních potřeb

Regulovat lze i vzdálenost mezi opěrkami rukou s anatomicky tvarovanou dotykovou plochou. Polohování navíc nabízí také hlavová opěrka. Pro maximální pohodlí během práce.

Kancelářské křeslo Pelion s černou síťovinou

Celá plocha sedáku je příjemně polstrovaná. Hlavu si pak můžete opřít o polstrovanou, látkou čalouněnou hlavovou opěrku. Kancelářská židle je vyvedena v elegantní kombinaci stříbrných a chromovaných kovových částí, doplněných černým textilní