Komoda Erla KOM2D3S v bílé barvě s dubovými prvky a bílým leskem


Úvod

Dnes Vám přinášíme detailní popis jedné z oblíbených produktů naší nabídky – komodu Erla KOM2D3S. Tuto komodu si zamilujete pro její praktičnost, úložný prostor a moderní design.

Komoda Erla KOM2D3S

Komoda Erla nabízí 2 skříňky a 3 zásuvky, což Vám umožní ukládat všechny vaše věci a udržovat tak pořádek. Vrchní deska komody má nosnost až 15 kg, takže si můžete s důvěrou umístit na ni své oblíbené dekorativní předměty. Součástí komody Erla je kombinace bílého lesku a dřevěných prvků, což dává celému nábytku moderní vzhled.

Bílý lesk a dubové prvky

Kombinace použitých barev na komodě Erla působí příjemně a moderně. Vysoký bílý lesk na dvířkách vytváří optický dojem čistoty a prostornosti, zatímco vrchní deska z dubového dřeva dodává celému nábytku přirozený vzhled. Dubové prvky mají výraznou texturu, což zdůrazňuje charakter celé komody.

Komoda Erla KOM2D3S dodáváme v demontu, ale díky návodu je montáž snadná a rychlá. Takže se nemusíte bát, že byste si s montáží nábytku nevěděli rady.

Materiál

Korpus komody Erla je vyroben z kvalitního dřevotřískového materiálu a MDF desky, což zaručuje pevnost a stabilitu nábytku. Přední strana komody je z dřevotřísky a lamina s umělými hranami.

Závěr

Komoda Erla KOM2D3S je vynikající volbou pro ty, kdo hledají moderní a praktický nábytek s dostatkem úložného prostoru. S kombinací bílého lesku a dubových prvků se komoda stane krásným a stylovým doplňkem vašeho interiéru. Pokud jste se rozhodli pro nákup této komody, neváhejte ji objednat u nás na www.codina.cz.