Kovový jídelní stůl PIXEL –⁠ elegantní a moderní design v bílé či černé barvě!


Kovový jídelní stůl PIXEL – elegantní a moderní design v bílé či černé barvě!

Moderní stolek PIXEL osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Vyznačuje se velmi zajímavým stylem, který jej rozhodně odlišuje od ostatního nábytku. Bude dokonalým řešením pro minimalistickou jídelnu, které dodá zajímavý charakter. Stolek Pixel se uplatní i v designové kavárně nebo restauraci, kde bude jedinečnou dekorací.

Parametry produktu:

  • Průměr: 120 cm
  • Výška: 76 cm

Materiál:

Ocel s práškovým nástřikem byl vybrán pro jeho pevnost a odolnost. Je plně recyklovatelný, což z něj činí ekologickou volbu. Kloub této jednoduché a masivní konstrukce je též z oceli a umožňuje snadné sestavení a demontáž. Lakovaná MDF deska je odolná, elegantní a snadno se čistí. Kombinace dvou těchto materiálů dohromady vytváří stylový a praktický nábytek, který vynikne v každé místnosti.

Pokud hledáte kovový jídelní stůl, který bude vyzařovat moderní a stylové vize, nemusíte hledat dál. Elegantní a moderní design v bílé či černé barvě již netrpí nedostatkem kreativity. Uvědomíte si to hned po nákupu tohoto PIXEL jídelního stolu, který je dostupný na této stránce: https://www.isolund.cz/produkt/jidelni-kulaty-stul-pixel-120m76-kov-bily-cerny.

Kovový jídelní stůl PIXEL v černé barvě

Pro svou všestrannost je stůl Pixel oblíbeným kouskem mezi návrháři interiérů. Jeho kulatý tvar umožňuje mnoho různých aranžmá, kulatý stůl také umocňuje pocit jednoty a rovnocennosti mezi sedícími osobami. Při výběru barvy máte na výběr mezi bílou a černou, což znamená, že se jednoduše přizpůsobí jakémukoliv prostředí. Podívejte se na několik ukázek tohoto designu:

Kovový jídelní stůl PIXEL v bílé barvě
Kovový jídelní stůl PIXEL v interiéru

Kromě svého elegantního vzhledu je tento stůl též velmi praktický. Jeho průměr 120 cm dovoluje pohodlné usazení více hostů, aniž by jim bylo odepřeno prostoru. Jeho výška 76 cm umožňuje pohodlné sezení, aniž by bylo nutno sedačku vyšši než obvykle. Takže už se nemusíte bát, že pro hosting ve vaší jídelně nebude dostatek místa. Stůl Pixel kdekoli vynikne, ale zároveň dokáže dodat atmosféru celému prostoru.

Závěr:

Kovový jídelní stůl PIXEL je skvělým nábytkem pro moderní interiéry. Jeho stylový a praktický design může být důležitým faktorem, pokud plánujete sběrat návštěvy, nebo pokud chcete mít v jídelně stylový akcent s účelem praktického využití.