Královna rohovek: Hanah Home pohovka VENUS v antracitové barvě

Stylová rohová pohovka VENUS od výrobce kvalitního nábytku HANAH HOME je skvělým způsobem, jak zpříjemnit Váš interiér. Pohovka je dodávána s nohami z tvrdého plastu v černé barvě, díky kterým je pohovka stabilní a pevná. Rám pohovky je vyrobený z bukového dřeva. Na rámu je připevněna výplň z pevné pěny a kvalitní povlak z kombinace polyesteru a lnu v antracitové barvě, který je příjemný a pohodlný. Pohovka je díky lenošce na pravé straně velmi prostorná.

Proč si vybrat Hanah Home pohovku VENUS?

  • Stylový design: Pohovka VENUS je moderním kusem nábytku, který skvěle zakomponujete do retro i moderně laděných interiérů.
  • Krásné zpracování: Kvalitní materiály a pečlivé zpracování jsou vidět na první pohled.
  • Kvalitní materiály: Materiály, které byly použity pro výrobu této pohovky, jsou nejen kvalitní, ale i příjemné na dotyk a pohodlné.
  • Široká využitelnost: Nejlépe ji využijete v obývacím pokoji nebo například v pracovně.
  • Kombinovatelnost: Krásnou kombinaci vytvoří s křeslem ze stejné kolekce VENUS. Je v dostání i v jiných barevných provedeních. Pro dokonalý vzhled můžete pohovku doplnit plédem ve stejně barevném odstínu.

S čím ladit pohovku VENUS

Pro dosažení dokonalého looku byste měli vzít v úvahu následující tipy:

  • Retro styl: Pohovku můžete kombinovat s retro nábytkem a doplnit ji například kulatými stolky.
  • Moderní styl: V moderním interiéru bude pohovka VENUS vypadat skvěle s jednoduchými doplňky, jako jsou například velké světelné prvky.

Pro dokonalý vzhled můžete pohovku doplnit plédem ve stejně barevném odstínu. Pokud máte rádi kreativitu, vyzkoušejte barevné kombinace a vytvořte si interiér, který bude vyjadřovat Vaši osobnost.

Technická specifikace

Materiál nohou tvrdý plast
Materiál rámu bukové dřevo
Materiál látky 50% len, 50% polyester
Materiál výplně pěna
Barva nohou černá
Barva povlaku antracitová
Rozměry vxdxh 80x265x163 cm