Královský pocit doma s béžovým kobercem Universal Floki Liso v rozměru 60 x 120 cm


Královský pocit doma s béžovým kobercem Universal Floki Liso

Zebou vás nožky od studené podlahy?

Všichni to známe – vstáváme ráno z postele, zápěstí nás bolí po nepohodlném polštáři, oči jsou ještě z poloviny zavřené a… nohy zarazí čiré chladno, které nás probudí jako ledová sprcha. Cítíme se najednou nuceni vykročit co nejrychleji a dostat se z podlahy v co nejkratším čase, ale i tak ubíháme koupelnu s nohama pokrčenýma k ušíma, v naději na chvíli tepla a klidu. Je ale pravda, že tento scénář musíte absolvovat jen pokud nemáte takový luxus jako je kobercová podlaha.

Béžový koberec Universal Floki Liso
Koberec Universal Floki Liso v rozměru 60 x 120 cm

Chodí si k vám stěžovat sousedka, že dupete jako slon?

Jistě si teď říkáte: ‚Koberec? To je přece trapnost, to se nosí jen v bytě babiček!‘ Ale to už není pravda – koberce se vracejí zpět do módy a v dnešní době se v bytových interiérech stávají velice populární volbou. Provoníte s nimi místnost, zlepšíte izolaci, zabráníte otiskům bot a následně i častějšímu mytí podlahy.

Univerzálnost tohoto kousku od značky Universal ale nekončí jen na tomto – díky svému neutrálnímu béžovému odstínu se hodí do prakticky jakéhokoliv prostoru, kde potřebujete trochu pohodlí a útulnosti.

Kobercová podlaha
Béžový koberec skvěle doplňuje moderní interiéry

A co ty izolační vlastnosti, o kterých jsme mluvili? To znamená, že s tímto kobercem na podlaze se nejen cítíte lépe a pohodlněji, ale také snížíte náklady na topení – zvláště když máte panelový byt nebo používáte dlaždice, které do sebe absorbují teplotu a chladí celou místnost. Universal Floki Liso Vám tedy pomůže udržovat teplou atmosféru v prostoru, kde se právě nacházíte, což se v konečném důsledku projeví také na celkovém pocitu pohody v momentě kdy se budete chtít vynořit z postele.

Buď se můžete přestěhovat nebo zkášlit domov kobercem od značky Universal

Jak tedy vidíte, stává se z koberce pořizovací kousek, který dokáže vaše jednolité moderní bydlení hned zpříjemnit.

Přemýšlíte, kde by se našel krásný kousek pro váš domov? Právě teď se můžete podívat na tento nádherný béžový koberec Universal Floki Liso v rozměru 60 x 120 cm na stránkách www.velkynabytek.cz. Tento koberec je obdařený nejen krásným designem, ale také kvalitními vlákny a skvělými izolačními vlastnostmi. A není žádným tajemstvím ani to, že se snadno udržuje ♥.