Maxi postel z masivu Evropa 180 x 200 cm – barva bílá s roštem ZDARMA!

Sbírka bílého nábytku zdůrazňuje exkluzivní charakter interiéru. Pokud hledáte kvalitní a pevnou postel, která by dokázala vydržet dlouho a byla by také designově pěkná, máme pro vás tu správnou volbu. Tato postel je vyrobena z masivu borovice o síle 25 – 28 mm, který dokáže posteli zajistit pevnost a stabilitu.

Ekologické lakování dvakrát

Postele jsou lakovány dvakrát ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Díky tomu si můžete být jisti, že postel nepoškodí vaše zdraví a bude vhodná pro alergiky. Také si můžete být jisti, že postel nevypouští žádné nebezpečné látky do ovzduší v místnosti.

Pevnost a stabilita

Postele jsou pevné a stabilní. Nosnost postele je 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg. Díky tomu můžete mít jistotu, že postel dokáže vydržet i v případě, kdy na ní bude spát více osob nebo kdy budou na posteli ležet předměty větší váhy.

Rošt posteleje

Rošt posteleje tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Při volbě matrace taštičkové a bonelové je nutné, aby mezera mezi rošty byla max. 3 cm. Proto doporučujeme při volbě takových matrací vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezeru zmenší na cca 3 cm. Samostatné rošty naleznete v sekci „rošty k postelím“.

Jednoduchá montáž

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.

Dvouletá záruka

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace. K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu. Na postele poskytujeme dvouletou záruku. Pokud by se náhodou postel po nějaké době rozbila, můžete ji zarezervovat a bude opravena bezplatně.

Nakupujte naprosto spolehlivé a krásné postele u nás v e-shopu na adrese www.brega.cz. Vyberte si tu správnou postel pro váš pokoj a už