Moderní designové stropní svítidlo Misha rose gold od TooLight

Moderní stropní svítidlo Misha rose gold od značky TooLight je skvělým doplňkem do každého moderního interiéru. Jeho design a jednoduchost z něj dělají výborný kus do mnoha druhů dekorací.

Design

Tento stropní svítidlo Misha rose gold je vyrobeno z kovu, což mu dodává velmi moderní a elegantní vzhled. Jemná a subtilní barva vypadá velmi vkusně, takže se hodí do každého prostoru.

Specifikace

Svítidlo má závit pro žárovku E27, což znamená, že si můžete vybrat kteroukoli žárovku s touto patičkou. Světelný zdroj není součástí balení, takže si budete muset koupit svou oblíbenou žárovku samostatně.

Délka kabelu

Kabel tohoto stropního svítidla lze upravovat podle vašich potřeb. Pokud se rozhodnete umístit svítidlo na vysokém stropě, můžete kabel prodloužit. Naopak, pokud máte nižší strop, můžete ho zkrátit.

je opravdu skvělým kouskem do interiéru. Pevný kovový materiál zajišťuje, že bude svítidlo sloužit velmi dlouho. Tento produkt je skutečně tou nejlepší volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, elegantní a moderní stropní svítidlo.

Pokud jste zaujatí tímto svítidlem, můžete ho zakoupit na následujícím odkazu: https://www.atcomplet.cz/produkt/toolight-stropni-svitidlo-misha-rose-gold.

Nezapomeňte si vybrat svou oblíbenou žárovku!

Moderní designové stropní svítidlo Misha rose gold od TooLight

Toto stropní svítidlo se skvěle hodí do každého prostoru. Na obrázku vidíte, jak elegantně vypadá v kombinaci s moderním interiérem.

Další obrázek ukazuje, jak se díky jednoduchosti svítidla dokáže hodit třeba i do téměř prázdné místnosti.

Moderní designové stropní svítidlo Misha rose gold od TooLight

Ať už je váš interiér jakýkoli, stropní svítidlo Misha rose gold od TooLight se jistě bude hodit. Zaručujeme vám nejen jeho kvalitu, ale také to, že bude krásně doplňovat váš domov po mnoho let.