Moderní koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Vario Dekor v dubu bardolíno mat – rozměry 60x51x40 cm (VARIO260BIDB)


Moderní koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Vario Dekor v dubu bardolíno mat

Naturel Vario Dekor

Popis produktu

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v barvě dubu bardolíno s matným povrchem o rozměru 60x51x40 cm. Povrch v provedení lamino. S pomalým zavíráním. Dvířka mají levé i prvé otevírání.

Tato koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem je ideálním řešením pro moderní a funkční koupelny. Kromě elegantního vzhledu vám poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše koupelnové potřeby.

Kvalita a design jsou hlavními atributy této koupelnové skříňky. Nejenže skvěle funguje v koupelnách, ale také přidává nový rozměr do vašeho interiéru.

Tento produkt je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a splňuje nejnáročnější požadavky na designové koupelnové nábytek. Skříňka je velmi odolná a snadno se udržuje v čistotě.

Vlastnosti produktu

  • Keramické umyvadlo
  • Lamino povrch
  • Levé i prvé otevírání dvířek
  • Pomalé zavírání dvířek
  • Rozměry: 60x51x40 cm
  • Barva: dub bardolíno mat

Vhodnost pro koupelny

Tento výrobek se hodí do každé moderní koupelny. Jeho elegantní a funkční design uspokojí nejnáročnější zákazníky. Koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem je praktickým řešením pro každého, kdo hledá odolný a kvalitní nábytek do koupelny.

Pokud máte rádi moderní a čistý vzhled, tento produkt je pro vás tou správnou volbou. Svým minimalistickým stylem dokáže skříňka s umyvadlem propojit funkčnost a estetiku vaší koupelny.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a moderní koupelnovou skříňku s keramickým umyvadlem, Naturel Vario Dekor v dubu bardolíno mat je tou pravou volbou pro vás. Jednoduchý design vám poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň dodá vaší koupelně vytříbený vzhled. Navštivte produktovou stránku pro více informací a možnost zakoupení:

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Vario Dekor v dubu bardolíno mat – rozměry 60x51x40 cm (VARIO260BIDB)