Nová pohovka pro váš obývací pokoj – Hanah Home Fiona v krémové barvě s délkou 217 cm!


Proč si vybrat tuto pohovku?

Pokud hledáte elegantní a funkční kus nábytku do svého obývacího pokoje, doporučujeme třímístnou pohovku Fiona. Bude nejen odpočinkovou zónou při odpoledních kávách, ale i pohodlným místem pro čtení knih. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě, kterou v sobě skrývá.

Pokud se nyní ptáte, co vlastně dělá z pohovky Fionu speciální kousek nábytku, jeho autenticitu, nebo proč byste právě tuto pohovku měli mít, měli byste si pročíst dále.

Hanah Home pohovka Fiona je především praktická výbava do vašeho obývacího pokoje. Krásně se hodí do moderního interiéru a skvěle doladí vaši domácnost.

Koketní tvar a robustní nastavení zajišťuje pohodlí a pevnost ze všech stran. Prostorná sedací část vás pozve na relaxaci po dlouhém dni, stejně tak i při rodinných akcích, kdy vám poslouží jako pevná základna pro více lidí.

Pokud vám náhodou nevyhovuje rozměr pohovky, nemusíte se obávat. Tuto pohovku totiž nabízíme v různých délkách, takže si můžete vybrat podle toho, co vám nejvíce vyhovuje.

Specifikace pohovky

Rám je tvořen z kvalitního habrového dřeva, které poslouží dlouhá léta. To znamená, že investice do této pohovky bude stát za to.

Máte obavy z toho, jak je pohovka čalouněna? To není třeba. Pohovka je čalouněna měkkým a na dotek příjemným 100% lnem v krémové barvě, s 28 DNS pěnou.

Navíc, díky sklopným opěradlům zad, lze z pohovky vytvořit přespávací postel pro hosty o rozměru 184 x 107 cm. Takže pokud byste si rádi připravili prostorné a pohodlné místo pro vaše přátele na nocležení, máte to s touto pohovkou vyřešené.

Jakou výhodu má tato pohovka?

Tento model má nejen robustní konstrukci, ale také designové dřevěné nohy, o výšce 21 cm, které zajistí její pevnou stabilitu. Takže pokud máte doma domácí mazlíčky, kteří rádi běhají okolo, nemusíte se obávat, že by se pohovka začala kymácet.

Tuto pohovku můžete snadno kombinovat s dalším nábytkem a doplňky, což z ní dělá praktický kus nábytku.

Kde si můžete pohovku zakoupit?

Pokud jste si již zcela jisti, že byste si měli právě tuto pohovku zakoupit, máme pro vás dobrou zprávu – můžete si ji zakoupit přímo na našem e-shopu.

Pro jednoduchost jsme pro vás připravili odkaz, který vám pohovku přivede přímo pod nose. Stačí vám pouze kliknout zde.

Závěrem

Tento kousek nábytku je kombinací elegance, pohodlí a praktického použití. Je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručí dlouhou životnost a hygieničnost.

Pokud hledáte nábytkový kus, který je nejen praktický, ale zároveň dostatečně pohodlný pro celou rodinu, rozhodně vám můžeme highly recommendovat právě pohovku Hanah Home Fiona. Určitě nebudete zklamáni její kvalitou a výkonem.

Hanah Home Fiona

Tak neváhejte a zakupte si tento typ nábytku pro váš domov hned dnes a užijte si jeho celou funkcionalitu sami.