Nová vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s černým sprchovým setem 150 mm a starou mosazí MK359.5/3CMATSM

Při renovaci koupelny se člověk nesetkává jen s výběrem dlažby a obkladů, ale i s výběrem sanitárního vybavení. A výběr vanové baterie je klíčovou součástí tohoto procesu. Kdo by nechtěl mít baterii, která osloví nejen svým vzhledem, ale i funkcionalitou. Právě to nabízí vanová baterie RAV SLEZÁK Morava se sprchovým setem 150 mm.

Perfektní kombinace účelnosti a designu

Tato vanová baterie je jedním z nejlepších produktů na trhu v kategorii baterií s roztečí 150 mm. Její povrch je matný a perfektně doplňuje kombinaci černé a staré mosazí. Tyto prvky dávají baterii šarm a jedinečnost.

Ovšem nejen design a povrchová úprava rozhodují o její hodnotě. Důležitým prvkem je i možnost využití sprchového setu, který je u této baterie součástí a umožňuje pohodlné sprchování. Na rozdíl od baterií, které nemají sprchový set, týdeník koupelen a zahraniční magazín Luxusní bydlení říká, že tato baterie dodává koupelně nejen praktičnost, ale i estetickou hodnotu.

Abychom byli přesvědčeni o výjimečnosti vanové baterie RAV SLEZÁK Morava, můžete se k samotnému produktu podívat na webových stránkách Skvělé nábytek za odkazem https://www.skvelynabytek.cz/produkt/vanova-baterie-rav-slezak-morava-se-sprchovym-setem-150-mm-cerna-stara-mosaz-mk359-5-3cmatsm.

Inovativní technologie a jednoduchá montáž

RAV SLEZÁK Morava je vybavena moderní technologií. Hydrotermální hlavice s ventilovou vložkou umožňuje snadné a rychlé ovládání vodovodní baterie. Samotná montáž je jednoduchá a primárně se montuje na stěnu

Tato vanová baterie se sprchovým setem je příkladem produktu, který spojuje v sobě vyváženou kombinaci kvality, designu a ceny. Pokud hledáte pro vaši koupelnu to nejlepší, vanová baterie RAV SLEZÁK Morava je jasnou volbou.

Foto vanové baterie RAV SLEZÁK Morava se sprchovým setem