Novaservis Metalia 9 – praktický držák toaletního papíru s chromovaným povrchem

Novaservis Metalia 9 - praktický držák toaletního papíru s chromovaným povrchem

Novaservis Metalia 9 je moderní držák toaletního papíru s elegantním chromovaným povrchem, který vám pomůže udržet váš toaletní papír vždy po ruce. S tímto výrobkem můžete snadno udržet váš toaletní papír vždy na místě, kde ho potřebujete.

Design a kvalita

Novaservis Metalia 9 - praktický držák toaletního papíru s chromovaným povrchem

Novaservis Metalia 9 je navržen s ohledem na tvar toaletního papíru a jeho snadnou manipulaci. Díky svému tvaru a šířce dokáže bez problémů držet toaletní papír nejen standardní velikosti, ale i ty menší nebo v nouzi i ty větší.

Díky svému chromovanému povrchu a modernímu designu, se tento držák toaletního papíru hodí do každého moderního koupelového zařízení. Jeho kvalita je pečlivě ověřena, takže můžete být ujištěni o jeho dlouhodobé funkčnosti.

Montáž

Montáž držáku je snadná a jednoduchá. Díky jeho kompaktnosti a univerzálnímu provedení se vejde do každé koupelny. Držák je k dispozici ve velikostech 14,5 cm, takže se snadno vejde i do menších prostor.

Pokud hledáte moderní držák toaletního papíru, který bude praktický a spolehlivý, zvolte toto provedení.

Závěr

Novaservis Metalia 9 - praktický držák toaletního papíru s chromovaným povrchem

Pokud chcete mít ve své koupelně praktický a moderní držák toaletního papíru, který bude kvalitní a spolehlivý, zvolte Novaservis Metalia 9. Díky jeho chromovanému povrchu se hodí do každé koupelny a jeho montáž je rychlá a jednoduchá.

Chcete si tento produkt zakoupit? Objednejte si ho ještě dnes na bestnabytek.cz.