Oslnivý krémový koberec Mint Rugs Impress s rozměry 80 x 150 cm

Přineste do svého bytu nový svěží vítr! S těmito koberci se vaše hnízdo snadno zútulní a celý prostor zcelí. Světlé barvy vypadají v každém prostředí výborně a údržby koberců se bát nemusíte. Lze je snadno udržovat speciálními šampóny.

Navíc jsou z polypropylenu, tudíž jsou odolné vůči vlhkosti, chemikáliím a nevytváří žmolky. To znamená, že se nemusíte bát, že by se vám během chvíle zničil nebo ztratil svůj půvab. Tento koberec je skutečným klenotem vašeho bytu!

Nový koberec pro nový styl

Světlý koberec Mint Rugs Impress je jedním z nejlepších způsobů, jak zvýraznit krásu vašeho bytu. Jeho krásný design jistě dodá vášnivý dotek vašemu prostoru.

Koberec s rozměry 80 x 150 cm se dokonale hodí do malých prostor. Špatná volba kobereců může váš prostor zmenšit, ale tento model je přesně to, co vašemu bytu chybí.

Snadná údržba

Naše koberce jsou jednoduché na údržbu, a to díky skutečnosti, že jsou vyrobeny z polypropylenu. Ve skutečnosti se nemusíte bát, že by se na koberci rychle objevily skvrny. A pokud se něco stane, můžete ho snadno čistit pomocí speciálního šamponu. Bude to vypadat jako nový!

Vysoce kvalitní koberec

Koberec Mint Rugs Impress je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu vám bude několik let sloužit jako skvělá přidaná hodnota vašeho bytu.

Přineste svěží vítr do svého domova a vylepšete interiér s oslnivým krémovým koberecem Mint Rugs Impress s rozměry 80 x 150 cm! Koupit si ho můžete na naší internetové stránce.

Koberec Mint Rugs Impress