Petrolejová sametová třímístná pohovka Windsor & Co Neptune 195 cm – elegance na první pohled

Jednoduchým, přesto elegantním designem vyniká sametová pohovka Neptune od výrobce Windsor & Co. Maximální komfort zajistí měkký sedák potažený příjemnou hedvábnou látkou s jemným leskem. Stylový detail tvoří minimalistická černá kovová podnož. Pohovka je určena pro tři osoby.

Nadčasový styl a luxusní vzhled

Výborně doplní každý moderní i klasický interiér, kterému dodá nadčasový styl a luxusní vzhled. Látka je chráněná speciální ochrannou vrstvou, která nepropouští tekutiny. Díky této vlastnosti se tak pohovka hodí nejen do obývacích pokojů, ale i do komerčních prostor jako jsou hotelové haly, apod.

Elegantní a vkusná volba

Pohovka Windsor & Co Neptune je elegantní a vkusnou volbou pro každého, kdo dbá na stylové vybavení bytu či kanceláře. Nabízí se v hezké petrolejové barvě, která je tradičním klenotem v každém interiéru. Měří 195 cm na délku, tudíž na ní pohodlně sedí tři osoby. Prostorná, pohodlná a velmi elegantní!

Nakupte novou pohovku v Izolundu

Neváhejte a vyberte si právě tuto krásnou petrolejovou třímístnou pohovku Windsor & Co Neptune pro svůj domov či kancelář. Koupit ji můžete v eshopu Izolund, a to na adrese https://www.isolund.cz/produkt/petrolejova-sametova-trimistna-pohovka-windsor-co-neptune-195-cm-2. S nákupem u nás se nemusíte bát o kvalitu a spokojenost.