Rohová sedací souprava BENANO v levém provedení Monolith 29 + Monolith 09

Svou velikostí a designem se stane středem pozornosti ve vašem interiéru. O pohodlí se starají pružiny bonell a výplň z PUR pěny. Velký úložný prostor je tou hlavní předností této krásné rohové sedací soupravy. Kromě úložného prostoru nabízí i možnost rozložení, pro příležitostné spaní.

Komfort a kvalita

je vyrobena z kvalitních materiálů, které splňují nejvyšší nároky na komfort a trvanlivost. Pružiny bonell zajišťují optimální podporu páteře a tvarování sedu. Výplň z PUR pěny pak dodává pohodlí a stálost tvaru. Celkově tak získáte pohodlné a pevné sezení, které vás bude bavit dlouhé hodiny.

Zajímavý design rohové sedací soupravy BENANO v levém provedení Monolith 29 + Monolith 09 vynikne v každém interiéru. Kombinace tmavě šedé a béžové barvy dodává sedací soupravě moderní vzhled. Přitom je ale dostatečně neutrální, aby se hodila k většině interiérů.

Úložný prostor a rozložení

Atraktivní prvek této rohové sedací soupravy BENANO v levém provedení Monolith 29 + Monolith 09 je obrovský úložný prostor. Už žádné házení věcí po bytě. Všechny polštáře, deky a další předměty můžete uložit přímo do ní. To oceníte zejména v menších bytech, kde každý metr čtvereční má svou cenu.

Navíc, rozložení na spaní je velkou výhodou této rohové sedací soupravy BENANO v levém provedení Monolith 29 + Monolith 09. Potřebujete-li ubytovat hosty, máte k dispozici plnohodnotné a pohodlné lůžko, které zajistí kvalitní odpočinek.

ilustrační obrázek rohové sedací soupravy BENANO

Zdroj: Interierio.cz