Rohová sedací souprava EDUARDO v provedení Sawana 05 / Soft 17 – levé provedení


Rohová sedací souprava pro celou rodinu

Spoustu pohodlí a prostoru pro celou rodinu nabídne rohová sedací souprava EDUARDO v provedení Sawana 05 / Soft 17. Tato rohová sedačka je ideální do prostorného obývacího pokoje a nabízí několik možností uspořádání podle dispozice místnosti. Provedení Sawana 05 / Soft 17 patří mezi velice oblíbená a moderní spojení tmavého a světlého tónu.

Dostatek místa pro pozvání návštěv a rodinná setkání

Tato rohová sedací souprava nabízí dostatek prostoru pro pozvání návštěv a pro rodinná setkání u filmu nebo při hraní společenských her. Součástí sedací soupravy jsou podhlavníky, které zajistí úplný komfort při odpočinku a relaxaci. Měkké polstrování zaručuje, že i po delším sezení nebudete mít bolest v zápěstí ani velký tlak na zadek nebo dolní část zad.

Rohová sedací souprava EDUARDO

Výhodné umístění sedačky

Sedadlo a opěrky jsou dostatečně veliké, takže se můžete pohodlně usadit bez toho, aby se vám koleny dotýkaly opěrek nebo byste měli pocit zúžení prostoru. Ideální je umístit sedačku blízko televize nebo k prostoru určenému pro přehrávání hudby, který je vybaven zvukovým systémem a subwooferem, jelikož pohodlní pohovky rozhodně vybuzují potřebu sledování oblíbených filmů, pořadů či poslechu přijímání hudby.

Rohová sedací souprava EDUARDO

Skvělé provedení pro moderní interiéry

Rohová sedací souprava EDUARDO v provedení Sawana 05 / Soft 17 se hodí k moderním interiérům, ale i k těm tradičním. Tato kombinace je nejen velice elegantní, ale také praktická, neboť se na ní nijak nepletou vlákna jako na výraznějších provedeních. Souprava je uvolněná, ale zároveň také útulná, a můžete ji snadno sladit s přírodními materiály nebo použít k doplňkům pastelové odstíny, aby byl odpočinek vaší rodiny úplný.

Rohová sedací souprava EDUARDO

Pro rohovou sedací soupravu EDUARDO v provedení Sawana 05 / Soft 17 – levé provedení najdete na stránkách BestNabytek.cz mnoho kladných recenzí. Není divu, jelikož nabízí velkou pohodlnost za přiměřenou cenu. Pokud i vy hledáte stylovou, ale zároveň pohodlnou sedačku, rozhodně se podívejte na tuto nabídku a pozvěte své blízké ke společnému odpočinku.

Zde si můžete zakoupit rohovou sedací soupravu EDUARDO v provedení Sawana 05 / Soft 17 – levé provedení.