Sametová postel s úložným prostorem – elegantní a praktická volba pro váš spánek!


Elegantní design postele Kelp od značky Micadoni

Dvoulůžková postel Kelp od značky Micadoni vyniká jednoduchým tvarem s decentním prošíváním. Sametové čelo propůjčuje posteli eleganci a nabízí kvalitní komfort pro vaše záda. Tkanina s jemným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru, což výrazně snižuje riziko jejího poškození.

Praktický úložný prostor pro vaše potřeby

Postel obsahuje úložný prostor, do kterého můžete uložit ložní prádlo, ručníky či jiné drobnosti. Výklopný mechanismus zachová minimalistický design a umožňuje postel umístit i do malé ložnice. Jestliže hledáte způsob, jak využít prostor v ložnici co nejefektivnějším způsobem, postel Kelp od Micadoni je právě pro vás.

Různé barevné varianty a standardní rozměry

Postel Kelp je v nabídce v řadě barevném provedení a ve čtyřech standardních rozměrech. Díky tomu si můžete vybrat ideální rozměr do vašeho interiéru. K lůžku doporučujeme zakoupit matraci od značky Micadoni, aby byla zajištěna naprostá shoda mezi matrací a postelí.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Je důležité si být vědomi toho, že tuto postel nelze vrátit, pokud by nevyhovovala vašim požadavkům.

Neváhejte nás kontaktovat pro neobvyklé řešení

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s neobvyklými požadavky.

V této posteli značky Micadoni vám bude opravdu pohodlně a navíc si můžete užít výhodného úložného prostoru. Neotálejte a vyberte si vaši variantu hned dnes na https://www.esrom.cz/produkt/svetle-seda-sametova-dvouluzkova-postel-micadoni-kelp-180-x-200-cm-s-uloznym-prostorem.