Šatní skříň BASTI IV – 200 cm šířka v černé barvě s dubovým artistonem


Šatní skříň Basti IV

Šatní skříň BASTI IV je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a praktické řešení úložného prostoru pro své oblečení. Skříň disponuje celkovou šířkou 200 cm a nabízí plnohodnotné uložení vašeho šatního projevu.

Designová vychytávka

Tuto šatní skříň najdete v nabídce obchodu Interierio.cz s velikostí 200 cm a je dodávána v černé barvě s ozdobnými prvky z dubového artistonu. To znamená, že kromě účelnosti nabízí i velmi estetický vzhled, který bude skvělou ozdobou vaší ložnice.

Úložné prostory pro každou potřebu

Šatní skříň BASTI IV nabízí výbornou variabilitu úložných prostor. Skládá se z několika dvířek, s vnitřními rovnými a polopřekrojenými policemi. To umožní uskladnění vašeho oblečení, ať se jedná o kabáty, košile, nebo trička.

Dále disponuje šuplíky, ve kterých můžete skladovat oděvy, které nechcete zavěsit na ramínka. A samozřejmě nechybí ani poličky na boty.

Kvalitní provedení

Šatní skříň BASTI IV má kvalitní konstrukci, díky které je skříň velmi stabilní a odolná. Materiály použité pro konstrukci jsou kombinací kvalitního dřeva a kování, které zaručuje dlouhou životnost.

Šatní skříň BASTI IV

Nebudete muset řešit problémy s praskajícími policemi a trhanými panty, protože skříň BASTI IV je vyrobena s důrazem na detaily. Prostě se můžete spolehnout, že investujete do kvalitního a funkčního kusu nábytku, který bude vaší ložnici dominovat mnoho let.

Závěr

Vyberte si Šatní skříň BASTI IV od Interierio.cz a kromě praktického úložného prostoru získáte i kvalitní a designově propracovaný kus nábytku, který bude vaší ložnici ladit a perfektně ji doplní.