Slunečník kovový NEPROMOKAVÝ pro vaši terasu: 8080 – 270x270cm v terracotové barvě

Slunečník je jedním z nejoblíbenějších doplňků pro venkovní posezení. Při výběru slunečníku lze pohlídat několik faktorů, jako jsou rozměry, materiál a barva. Slunečník kovový NEPROMOKAVÝ pro vaši terasu s rozměry 8080 – 270x270cm v terracotové barvě je velmi odolný a funkční.

Odpuzuje vodu

Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů. Vrchní látka slunečníku je ošetřena impregnací, která odpuzuje vodu. Toto je velmi důležité především v období dešťů, kdy by slunečník mohl absorbující vodu a způsoboval nepříjemné mokré skvrny. Proto je tento slunečník ideální pro ty, kteří chtějí mít své venkovní posezení vždy suché.

Možnost nastavení úhlu stínění a snadné otevírání

Slunečník má možnost nastavení úhlu stínění a tak si můžete nastavit stín podle vašeho přání. Otevírání slunečníku je velmi snadné, stačí jen pootočit kličkou a slunečník se rozloží.

S podstavcem a bez střapců

Slunečník kovový NEPROMOKAVÝ pro vaši terasu je vyroben z kovu a tím je velmi odolný. Je dodáván s podstavcem, což je velkou výhodou, protože se nemusíte starat o to, jak slunečník uchytíte ke stolu či terase. Navíc slunečník nemá střapce, takže vám nebude bránit v pohodlném posezení pod ním.

Rozměry, výška, hmotnost a materiál

Slunečník kovový NEPROMOKAVÝ má rozměry 270x270cm a výšku 235cm. Hmotnost celkem je 15kg. Konstrukce slunečníku je vyrobena z kovu a materiál potahu je polyester 160g s impregnací. Barva konstrukce je anthracit a barva potahu je terracota. Rozměr balení je 202x33x14cm a materiál balení je karton. Podstavec je součástí výrobku a je křížový.

Pokud hledáte kvalitní slunečník, který splní vaše nároky na funkcionalitu a estetiku, určitě byste měli zvážit tento kovový NEPROMOKAVÝ slunečník s rozměry 8080 – 270x270cm v terracotové barvě od Kup si nábytek.

Slunečník kovový NEPROMOKAVÝ

Využijte krásné slunečné dny a užijte si pohodlné posezení pod kvalitním slunečníkem od Kup si nábytek.

Zajistěte si svůj NEPROMOKAVÝ slunečník pro vaši terasu ještě dnes!