Sprchový panel Paffoni s termostatickou baterií chrom ZCOL673 – recenze a vlastnosti


Tento sprchový panel s termostatickou baterií disponuje 1 funkcí a má délku 110 cm. Navíc se pyšní moderním hranatým designem, který přispěje k vynikajícímu vizuálnímu dojmu.

Vlastnosti sprchového panelu Paffoni

Termostatická baterie je jednou z klíčových vlastností tohoto produktu. Díky ní můžete ovládat teplotu vody beze strachu z neustálého měnění a můžete si užívat stále příjemnou sprchu.

Regulace výšky ramen je další velmi užitečnou možností, jak si můžete sprchový panel přizpůsobit. Díky této funkci si můžete vybrat nejen sprchovou hlavici správné výšky, ale také si můžete nastavit tuto výšku na jakoukoliv potřebnou úroveň.

Stálý přítlak vody zajistí příjemný a intenzivní vodní proud, který bude bohatý a stále konstantní.

Recenze sprchového panelu Paffoni

Spokojenost zákazníků s tímto produktem je opravdu vysoká. Zákazníci si nejvíce cení moderního vzhledu, termostatické baterie a skvělé kvality produktu. Všechny tyto vlastnosti dělají z tohoto produktu velmi oblíbený kousek.

Vysoce kvalitní materiály použité na výrobu sprchového panelu zajišťují jeho dlouhou životnost a také kvalitu, kterou má tento produkt na trhu sprchových panelů.

Zkrácený souhrn vlastností sprchového panelu Paffoni

  • Termostatická baterie
  • Výškové ramena panelu lze nastavit
  • Stálý přítlak vody
  • Moderní hranaté provedení
  • 110 cm délka

Kde koupit sprchový panel Paffoni s termostatickou baterií chrom ZCOL673?

Připadá vám tento sprchový panel jako skvělá volba pro váš koupelnu? Pokud ano, podívejte se na naši internetovou stránku a objednejte si svůj kousek za příznivou cenu.

sprchový panel Paffoni s termostatickou baterií