Úžasný Konferenční stolek PRIMA: elegantní bílá či moderní dub sonoma?

Konferenční stolek Prima je skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Jeho elegantní křivky a moderní design zaujmou hned na první pohled. Tento stolek je dostupný v dvou barevných provedeních – elegantní bílá a moderní dub sonoma. Která varianta by vám nejvíce seděla?

Konferenční stolek Prima bílá

Krásná elegantní bílá

Bílá je vždy v kurzu a prstencový design stolku v této barvě působí velmi sofistikovaně. Pokud máte obývací pokoj v moderním stylu, bílá varianta bude dokonalým doplňkem. Tento konferenční stolek Prima v bílé barvě je dostupný na stránkách Velký nábytek za skvělou cenu. Tento elegantní stůl se hodí nejen jako konferenční stolek, ale může posloužit i jako úložný prostor.

Konferenční stolek Prima dub sonoma

Moderní dub sonoma

Moderní dub sonoma je další barvou, ve které je tento stůl k dispozici. Tento design přechází ze světlého do tmavšího odstínu a vytváří tak zajímavý efekt. Tento konferenční stolek Prima v dub sonoma barvě by se hodil i do rustikálně zařízených interiérů. Stůl v této barvě je rovněž nabízen na stránkách Velký nábytek za velice přijatelnou cenu.

Konferenční stolek Prima je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vkusný a moderní stůl. Jeho křivky dávají stolek určitou eleganci, a proto se bude skvěle vyjímat v interiéru vašeho obývacího pokoje.