Vylepšete si interiér s Wallity sadou obrazů KONRAD 3 ks modrá!

Každý z nás chce mít svůj domov útulný, pohodlný a stylový. Ať už jste zrovna stěhovali, nebo jen chcete udělat změnu, která oživí váš interiér, Wallity sada obrazů KONRAD 3 ks modrá může být tou pravou volbou pro Vás.

Proč zvolit Wallity sadu obrazů KONRAD 3 ks modrá?

1) Zkrášlí Váš interiér

Každý kus by měl splňovat dvě základní kritéria – má být krásný a má být funkční. Obrazy z této sady splňují oba tyto požadavky. Motivy přírody – stromy, květiny a listy – na jednotlivých obrazech má jakýsi terapeutický efekt. Přináší do bytu barvy, které rozzáří váš domov a navodí klidnou atmosféru.

2) Snadná instalace

Instalace těchto obrazů je snadná a nevyžaduje nic jiného než hřebíky na zeď. Pokud nechcete vrtat do zdi, můžete je jen ležérně opřít na polici, komodě nebo jinde.

3) Kvalita zpracování

Wallity sada obrazů KONRAD 3 ks modrá je vyrobena z kvalitního plátna a pevné dřevěné rámy zajistí jejich stabilitu a odolnost. To znamená, že se nemusíte bát, že by se rámy časem roztahovaly nebo obrazy by se deformovaly.

4) Zajímavý design

Modré pozadí dodává obrazům zajímavý design a skvěle se hodí k ostatním doplňkům v bytě.

Pořízením této sady získáte nejen krásné kusy do vašeho bydlení, ale také kus klidu a pohody, která vám bude dodávat energii pro každodenní život.

Jaké jsou specifikace sady obrazů KONRAD 3 ks modrá?

Barva: Modrá, zlatá

Materiál: Plátno, dřevo

Rozměry: Obraz 20x25cm, rámy 2cm tlusté

Chcete sestavit svůj vlastní design ze sady obrazů? Můžete si zakoupit i jednotlivé obrazy z této sady a vytvořit si tak vlastní kombinaci.

Sada obrazů KONRAD 3 ks modrá

Už jste si vybrali místo na zavěšení obrazů? Pokud ne, je na čase si tuto krásnou sady obrazů přivlastnit a ozdobit váš zbytek domova již dnes.

Navštivte náš web a vyberte si svou sadu obrazů KONRAD 3 ks modrá!