W.Schillig ROHOVÁ SEDAČKA v kůži a béžovém provedení pro luxusní posezení


W.Schillig ROHOVÁ SEDAČKA: Luxusní posezení v kůži a béžovém provedení

ROHOVÁ SEDAČKA od značky W.Schillig je skvělou volbou pro ty, kteří vyžadují nejen funkčnost, ale také vysokou kvalitu a luxusní design. Tato sedačka je vyrobena z kůže a má elegantní béžové provedení, které jí dodává osobitý styl a noblesu.

Online only produkt

Tato ROHOVÁ SEDAČKA je online only produktem, takže ji lze koupit pouze na internetu. Pokud hledáte něco výjimečného pro svůj interiér, tak je to ta pravá volba.

Navštivte stránky https://www.codina.cz/produkt/w-schillig-rohova-sedacka-kuze-bezova-2, kde si můžete prohlédnout všechny informace o této krásné sedačce.

Kůže, béžová a vynikající design

Tato rohová sedačka nabízí nejen vynikající design, ale také extrémní pohodlí. Sedací plocha a područky jsou velmi měkké a pohodlné. Většina lidí se do této sedačky zamiluje na první pohled.

Ovládání polohování je lehce dostupné, což umožňuje snadné nastavení výšky a sedací polohy. Navíc jsou nohy vybaveny plastovými kluzáky, takže nemusíte mít obavy, že by sedačka poškrábala podlahu či koberec. Tyto kluzáky také umožňují snadný pohyb a umístění sedačky tam, kde se vám to líbí.

Vysoce kvalitní materiál

Kůže použitá pro výrobu této ROHOVÉ SEDAČKY je propracovaná a měkká, pažítky jsou dobře polstrované a je k dispozici v různých barvách, aby vyhovovala všem vkusům. Kromě toho jsou vnitřní polstrování a pružiny velmi odolné a kvalitní, takže se nemusíte bát, že by sedačka rychle ztratila svou původní krásu.

Závěr

W.Schillig ROHOVÁ SEDAČKA v kůži a béžovém provedení je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají vysokou kvalitu, luxusní design a pohodlí. Navíc je k dispozici pouze online, takže se jedná o výjimečný kousek, který získáte pouze s několika kliknutími.

W.Schillig ROHOVÁ SEDAČKA v kůži a béžovém provedení pro luxusní posezení

Poznámka: Výrobek není k dispozici v barvě Z59/20 – LEDER EISGRAU, SH: 39CM, OTLI, – FÜßE: F00 KUNSTSTOFFGLEITER, avšak nabízí se veliké množství alternativ, které zaručeně splní vaše požadavky.