Zrcadlo Porto LUS/50 Modřín sibiu světlý – elegantní doplněk pro váš interiér

Zrcadlo Porto LUS/50 je stylovým doplňkem pro vaše interiéry. S širším dřevotřískovým rámem a elegantním provedením je vhodné do předsíní k věšáku WIE/66 a skříňkám KOM1D1S, KOM1S/70 a botníku SFB3B – viz související zboží.

Vlastnosti:

  • Materiál: dřevotřísková deska s folií finisch, lišty MDF
  • Melaminové hrany
  • Snadná montáž

Nábytek kolekce Porto jistě zaujme všechny příznivce skandinávského stylu. Díky tomuto nábytku dodáte vaší ložnici, jídelně, předsíni či obývacímu pokoji charakteristickou atmosféru severu. Originálně jím zařídíte také dětský nebo studentský pokoj.

Kombinace barvy modřín sibiu světlý (korpus, čela zásuvek či dvířek) a borovice larico (horní deska), která je použita u všech kusů z kolekce, vytváří elegantní a harmonický celkový dojem.

Více informací o zrcadle Porto LUS/50 a dalším nábytku z kolekce Porto najdete na https://www.nabytekhned.cz/produkt/brw-zrcadlo-porto-lus-50-modrin-sibiu-svetly.

Zrcadlo Porto LUS/50

Kolekce Porto se vyznačuje nejen estetickými detaily, ale také funkčností. Výběr z kolekce nábytku Porto vám umožní zařídit váš interiér jednak moderně, ale také útulně zároveň. Nabídka zahrnuje například postele, skříně, noční stolky, komody, vitríny a mnoho dalšího.

Určitě oceníte kvalitní zpracování a snadnou montáž, díky kterým vám bude nábytek dlouho sloužit.